Płatności

Formy płatności akceptowalne w sklepie:

PayU - płatność kartą, e-przelewy, płatność BLIK, usługa PayPo (kupujesz teraz, płacisz za 30 dni);

    PayU oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online. Oprócz tradycyjnych kanałów, takich jak przelewy elektroniczne i karty płatnicze, oferuje innowacyjne raty oraz konto PayU. PayU posiada certyfikaty PCI-DSS, protokół EV SSL oraz system 3D Secure, własny zespół i system Anti-Fraud oraz dwa niezależne centra danych, co minimalizuje ryzyko awarii i gwarantuje ciągłość transakcji oraz bezpieczeństwo dla użytkowników.
PayU umożliwia również szybkie płatności BLIK oraz usługę PayPo.
Robiąc zakupy z PayPo odkryjesz nowe możliwości. Kupujesz mądrze - to, na co masz ochotę i sprawdzasz towar na spokojnie w domu, nie zamrażając swoich środków. Płacisz tylko za to, co Ci pasuje, a na spłatę masz aż 30 dni - bez dodatkowych kosztów. Wygodnie i bezpiecznie - bez kart i bez ukrytych kosztów.

PayPal - system płatności online;

    PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez PayPal rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu.

Płatność przy odbiorze - przesyłka pobraniowa. Opcja dostępna wyłącznie na terenie Polski.

Przelew bankowy lub pocztowy na konto firmy;

    Po wybraniu płatności przelewem do klienta wysyłany jest e-mail z danymi dotyczącymi zamówienia wraz z danymi niezbędnymi do wykonania przelewu. Zamówienie będzie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

Nr rachunku bankowego:

04 1020 1752 0000 0702 0160 3927

PKO BP S.A.
Sklepy Fimowe
Stanisław Szelągiewicz
ul. Boh. Westerplatte 1
14-400 Pasłęk


Faktury

Na każdy zakup wystawiana jest nota rozliczeniowa, wysyłana na wskazany adres mailowy, podczas składania zamówienia przez Zamawiającego. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy wypełnienie pól "NIP" oraz "Firma" lub o taką informację w komentarzu do zamówienia (przed wysyłką towaru). Od stycznia 2020 roku uległy zmianie przepisy dotyczące wystawienia faktury VAT - podstawą do wystawienia FV dla podmiotu gospodarczego jest paragon fiskalny z wydrukowanym nr NIP. Klienci stanowący podmiot gospodarczy, w przypadku chęci otrzymania faktur VAT zobowiązani są do podania nr NIP podczas składania zamówienia. W przypadku osób fizycznych (nie prowadzących działaności gospodarczych) możliwe jest wystawienie FV bez nr NIP.