JeansOriginal.pl

Płatności

Formy płatności akceptowalne w sklepie:


eCard - płatność kartą, e-przelewy;

    eCard S.A. oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji finansowych, a w szczególności płatności on-line w internecie.eCard S.A. to najwyższa jakość świadczonych usług, zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych: Visa, MasterCard oraz American Express. ePrzelewy są jedną z najpopularniejszych form płatności online oferowanych przez eCard S.A.

PayU - płatność kartą, e-przelewy;

    PayU oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online. Oprócz tradycyjnych kanałów, takich jak przelewy elektroniczne i karty płatnicze, oferuje innowacyjne raty oraz konto PayU.

PayPal - system płatności online;

    PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez PayPal rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu.

Płatność przy odbiorze - przesyłka pobraniowa. Opcja dostępna wyłącznie na terenie Polski.

Przelew bankowy lub pocztowy na konto firmy;

    Po wybraniu płatności przelewem do klienta wysyłany jest e-mail z danymi dotyczącymi zamówienia wraz z danymi niezbędnymi do wykonania przelewu. Zamówienie będzie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty.


Nr rachunku bankowego:

04 1020 1752 0000 0702 0160 3927

PKO BP S.A.
Sklepy Firmowe
Stanisław Szelągiewicz
ul. Boh. Westerplatte 1
14-400 Pasłęk

JeansOriginal.pl © 2013-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • visa
  • mastercard
  • paypal
  • ecard
  • payu
  • paczkomaty