text_cart_add

Liczba produktów: 4

Koniec listy produktów

No more pages to load

Wrangler Bryson

Spodnie męskie Wrangler cieszą się popularnością na całym świecie. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić, ponieważ dżinsy sygnowane logo producenta są nie tylko doskonale skrojone i bardzo wygodne, ale również wytrzymałe i starannie wykonane. Wśród licznych kolekcji znaleźć można spodnie bardziej klasyczne, np. Wrangler Greensboro, i takie, które są odzwierciedleniem najnowszych trendów modowych, m.in. Wrangler Bryson. Model Bryson z pewnością sprosta oczekiwaniom wszystkich stylowych i dbających o swój
wizerunek mężczyzn.
Dzięki doskonałej jakości bawełnie, która użyta została do wykonania modelu Bryson, spodnie są wytrzymałe, nie przecierają się i będą prezentować się nienagannie nawet przy intensywnym noszeniu. Domieszka elastycznych materiałów, takich jak elastan czy elastomultiester, sprawia, że dżinsy z kolekcji Wrangler Bryson delikatnie rozciągają się we wszystkich kierunkach, ale powracają do pierwotnego kształtu. Spodnie nie odkształcają się, a przy tym komfort ich noszenia jest bardzo wysoki, ponieważ nie są sztywne ani nie krępują ruchów.

Wrangler Bryson to model charakteryzujący się niskim stanem, wąską nogawką i modnym, dopasowanym krojem, który świetnie modeluje i wysmukla sylwetkę. Spodnie bardzo dobrze leżą i świetnie prezentują się w każdym zestawieniu. Dżinsy z kolekcji Bryson to doskonały sposób na wzbogacenie swojej garderoby.