text_cart_add

Wrangler Bryson

Spodnie marki Wrangler cieszą się popularnością na całym świecie. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić, ponieważ dżinsy sygnowane logo producenta są nie tylko doskonale skrojone i bardzo wygodne, ale również wytrzymałe i starannie wykonane. Wśród licznych kolekcji znaleźć można spodnie bardziej klasyczne, np. Wrangler Greensboro, i takie, które są odzwierciedleniem najnowszych trendów modowych, m.in. Wrangler Bryson. Model Bryson z pewnością sprosta oczekiwaniom wszystkich stylowych i dbających o swój
wizerunek mężczyzn.
Dzięki doskonałej jakości bawełnie, która użyta została do wykonania modelu Bryson, spodnie są wytrzymałe, nie przecierają się i będą prezentować się nienagannie nawet przy intensywnym noszeniu. Domieszka elastycznych materiałów, takich jak elastan czy elastomultiester, sprawia, że dżinsy z kolekcji Wrangler Bryson delikatnie rozciągają się we wszystkich kierunkach, ale powracają do pierwotnego kształtu. Spodnie nie odkształcają się, a przy tym komfort ich noszenia jest bardzo wysoki, ponieważ nie są sztywne ani nie krępują ruchów.

Wrangler Bryson to model charakteryzujący się niskim stanem, wąską nogawką i modnym, dopasowanym krojem, który świetnie modeluje i wysmukla sylwetkę. Spodnie bardzo dobrze leżą i świetnie prezentują się w każdym zestawieniu. Dżinsy z kolekcji Bryson to doskonały sposób na wzbogacenie swojej garderoby.

Liczba produktów: 7

Koniec listy produktów

No more pages to load