Liczba produktów: 35

Koniec listy produktów

No more pages to load

Lee Daren Zip Fly

Dobrze uszyte, solidne i trwałe, a jednocześnie wygodne spodnie to podstawa każdej męskiej garderoby, dlatego ich wybór nie może być przypadkowy. Lee Daren spełnia wszystkie te wymagania.

Lee jest producentem z ponad stuletnim doświadczeniem w szyciu świetnych gatunkowo i bardzo dobrze skrojonych jeansów, dlatego wybierając idealne spodnie dla siebie, warto zwrócić uwagę na ponadczasowe i stylowe kolekcje.

Jeansy męskie Lee Daren

Męskie spodnie Lee Daren Zip Fly to kolekcja o regularnym kroju, ze średnim stanem i długimi nogawkami, które ładnie układają się przy kostce i dobrze wyglądają z każdym rodzajem obuwia. Uszyte zostały z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastycznych materiałów, które delikatnie rozciągają się, ale bez problemu wracają do stanu początkowego. Dzięki temu nie odkształcają się w brzydki sposób, są za to niezwykle wygodne podczas noszenia, dają dużą swobodę ruchów, nie krępują, nie uciskają i nie są sztywne.

Każdy mężczyzna, który poszukuje spodni stylowych, sprawdzających się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i odpowiednich na bardziej oficjalne spotkania, powinien sprawdzić uniwersalną kolekcję Lee Daren. Kieszenie, zarówno z przodu, jak i z tyłu, są funkcjonalne i bardzo starannie wszyte. Dżinsy dostępne są w całej gamie kolorów – w klasycznych odcieniach niebieskiego, w czerniach, szarościach czy w świetnym, zwłaszcza wiosną i latem, kolorze piaskowym.

Jeśli szukasz modelu dżinsów ponad kostkę zobacz Lee Easton.