text_cart_add

Lee Daren

Dobrze uszyte, solidne i trwałe, a jednocześnie wygodne spodnie to podstawa każdej męskiej garderoby, dlatego ich wybór nie może być przypadkowy. Lee jest producentem z ponad stuletnim doświadczeniem w szyciu świetnych gatunkowo i bardzo dobrze skrojonych jeansów, dlatego wybierając idealne spodnie dla siebie, warto zwrócić uwagę na ponadczasowe i stylowe kolekcje, takie jak Lee Daren czy Lee Chino.

Lee Daren to kolekcja o regularnym kroju, ze średnim stanem i wąskimi, długimi nogawkami, które ładnie układają się przy kostce i dobrze wyglądają z każdym rodzajem obuwia. Uszyte zostały z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastycznych materiałów, które delikatnie rozciągają się, ale bez problemu wracają do stanu początkowego. Dzięki temu Lee Daren nie odkształcają się w brzydki sposób, są za to niezwykle wygodne podczas noszenia, dają dużą swobodę ruchów, nie krępują, nie uciskają i nie są sztywne.

Każdy mężczyzna, który poszukuje spodni stylowych, sprawdzających się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i odpowiednich na bardziej oficjalne spotkania, powinien sprawdzić uniwersalną kolekcję Lee Daren. Spodnie ładnie leżą i dobrze się układają. Kieszenie, zarówno z przodu, jak i z tyłu, są funkcjonalne i bardzo starannie wszyte. Lee Daren dostępne są w całej gamie kolorów – w klasycznych odcieniach niebieskiego, w czerniach, szarościach czy w świetnym, zwłaszcza wiosną i latem, kolorze piaskowym.

Liczba produktów: 1

Sale Jeansy Lee Daren L706JXZX Light Daze Jeansy Lee Daren L706JXZX Light Daze

329,00 PLN 229,00 PLN

Jeansy Lee Daren L706JXZX Light Daze

Koniec listy produktów

No more pages to load